KUIDAS RAKENDADA KUUVÄGE IGAPÄEVAELUS

KUIDAS RAKENDADA KUUVÄGE IGAPÄEVAELUS

KuuVäe õpituba annab teadmised, kuidas praktiliselt õppida tundma erinevate kuufaaside energeetilist mõju ning arendada oma sisekaemust ning intuitsiooni. KuuVäe õpituba annab teadmised, kuidas tuua oma ellu maagiat, teadvustades ja jälgides loodusrütme.

KuuVäe õpituba annab teadmised, kuidas läbi pühendumise ning läbi oma isikliku sideme Kuukuningannaga luua ning tuua oma ellu rõõmu, jõukust ja tervist.

Kuu on meie elus sünnist saati avaldab sellele väga suurt mõju.

Rahvapärimuses on eestlaste jaoks olnud Kuul keskne ja oluline koht. Hoolega jälgiti uue Kuu loomise ning Täiskuu aega. Kuuga seotud tegemised  oli abiks, et tuua oma ellu rõõmu, jõukust. Kuuga seotud tarkused olid abiks saagi külvamisel, koristamisel, tervise taastamisel ning endale ja lähedastele õnne ning edenemise loitsimisel.

 

KAVAS

 • Kuu kuus aega meie rahvapärimuses (Kuu kõvad ja pehmed ajad, kuidas nad vahelduvad ning kuidas oma tegemisi, toimetamisi nende järgi seada)
 • Kuu õhu-, tule-, vee- ja maaelemendis ( Kuu kirjeldab meie harjumuslikku ning vaistlikku käitumist ning kui treenime ennast märkama instinktiivseid reaktsioone, siis aitab see meil püsida olevikus ja elus edasi liikuda )
 • Tervislik toitumine kooskõlas kuurütmidega (Nii nagu kõigi teiste valdkondade puhul, mõjutavad sodiaagimärke läbiva Kuu energiad inimest ja toiduaineid erinevalt. Saame teada, mis on millistel päevadel eriti toitev ja organismile hästi omastatav)
 • Kuu tulerituaal Siberi HundiVaimu šamanismi traditsioonide järgi ( rituaaliruumi ettevalmistus, lõkke seadmine ja Kuu tulerituaalis osalemine)

 

LÄBIVIIJA

Mina, kui Terje Parts/ Ak Arjaana Kam, Hakassia traditsiooni HundiVaimu šamaan kuulun Rahvusvahelisse HundiVaimu kogukonda „Spirit of Wolf“ olles Siberi iidse šamanistliku traditsiooni kandja, hoidja ja edasiviija.
Minust saab rohkem lugeda Arhailiste Traditsioonide kodulehelt rubriigist “Inimesed”.

 • Töötuba toimub Harjumaal, Arhailiste Traditsioonide Keskuses, välitingimustes Tipiis. Mugava istumise ja olemise jaoks võta endaga kaasa istumisalus, vahendid märkmete tegemiseks.
  Tulerituaalis osalemiseks võta võimalusel kaasa šamaanitrumm, kõristi vms.
 • Õpitoa toimumisaeg: 10:00-21:00( vahepealt kehakinnitamiseks lõuna-ja õhtusöök)
  Algus täpselt kl 10:00, seega tuleme 15 minutit varem kohale, et saaks õigel ajal oma tööga alustada.
 • Osalustasu: 100.- eurot (sisaldab lõuna-ja õhtusööki)
 • Kursusel osalejate arv piiratud(max 12 inimest)

 

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga terje1@terviklik.ee.
Koha tagab broneerimistasu maksmine 40 eurot ülekandega Shamaanirestoran OÜ pangakontole Swedbank a/a EE532200221063055499 (selgitus: ettemaks KuuVäe õpitoa eest). Ülejäänud osa saab tasuda kohapeal sularahas.
NB! Kui olete end kirja pannud ja üritusel siiski osaleda ei saa, siis broneerimistasu ei tagastata.