KUIDAS RAKENDADA KUU VÄGE IGAPÄEVAELUS?

KuuVäe õpituba annab teadmised, kuidas praktiliselt õppida tundma erinevate kuufaaside energeetilist mõju ning arendada oma sisekaemust ning intuitsiooni. KuuVäe õpituba annab teadmised, kuidas tuua oma ellu maagiat, teadvustades ja jälgides loodusrütme.

KuuVäe õpituba annab teadmised, kuidas läbi pühendumise ning läbi oma isikliku sideme Kuukuningannaga luua ning tuua oma ellu rõõmu, jõukust ja tervist.

Kuu on meie elus sünnist saati ja avaldab meile väga suurt mõju.

Rahvapärimuses on eestlaste jaoks olnud Kuul keskne ja oluline koht. Hoolega jälgiti uue Kuu loomise ning Täiskuu aega. Kuuga seotud tegemised olid abiks, et tuua oma ellu rõõmu ja jõukust. Kuuga seotud tarkused olid abiks saagi külvamisel, koristamisel, tervise taastamisel ning endale ja lähedastele õnne ning edenemise loitsimisel.

Õpitoas õpid

  • Kuu kuus aega meie rahvapärimuses (Kuu kõvad ja pehmed ajad, kuidas nad vahelduvad ning kuidas oma tegemisi, toimetamisi nende järgi seada)
  • Kuu õhu-, tule-, vee- ja maaelemendis (Kuu kirjeldab meie harjumuslikku ning vaistlikku käitumist ning kui treenime ennast märkama instinktiivseid reaktsioone, siis aitab see meil püsida olevikus ja elus edasi liikuda)
  • Tervislik toitumine kooskõlas kuurütmidega (Nii nagu kõigi teiste valdkondade puhul, mõjutavad sodiaagimärke läbiva Kuu energiad inimest ja toiduaineid erinevalt. Saame teada, mis on millistel päevadel eriti toitev ja organismile hästi omastatav)
  • Kuu tulerituaal Siberi HundiVaimu šamanismi traditsioonide järgi (rituaaliruumi ettevalmistus, lõkke seadmine ja Kuu tulerituaalis osalemine)

Tulerituaalis osalemiseks võta võimalusel kaasa šamaanitrumm, kõristi vms.

Kursusel osalejate arv piiratud (max 12 inimest)

Juhendaja

Ak Arjaana Kam

Ak Arjaana Kam

Hundi Vaimu šamaan

Asukoht

Arhailiste Traditsioonide Keskus, Hajumaa

Mugava istumise ja olemise jaoks võta endaga kaasa valge lambanahk ning vahendid märkmete tegemiseks.

Toimumisaeg

Töötuba kestab 12:00-19:00

Vahepeal on keha kinnitamiseks tee- ja kohvipausid.

NB! Algus on täpselt kl 12:00, palume tulla 15 minutit varem kohale, et saaks õigel ajal õpitoaga alustada.