Väeruumid

MAAGILINE RING

Maagiline ring on lõputute praktiliste võimalustega eluprotsesside ja universumite seaduste tehnoloogia. Teda kasutatakse sisemaailma protsesside suhtes teadlikkuse tõstmiseks, hinge terviklikkuse taastamiseks, energiatesse ja teadvusvoogudesse sisenemiseks, olemuslike seoste mõistmiseks ning kehaliste, energeetiliste ja vaimsete protsesside tasakaalustamiseks. Maagiline ring ja tema läbi avalduv Kõiksus avab ennast igale tema poole pöördujale sügavalt isiklikult ja individuaalselt – läbi pöörduja mõtete, tunnete, soovide ja kehaliste protsesside – meele peegelduste. Maagilise ringi aktiveerib teadlikult loodud Taotlused – Palved. Sellest tulenevalt on tema kasutusvaldkondi ja meetodeid lõputult.

LABÜRINT

Igaühe Elu on kui isiklik labürint. Labürintides me kõnnime oma DNA keerdude vahel. Ta on iidne vahend oma elusündmustega kontakti minemiseks, esivanematega ja vaimse maailma olemustega kohtumiseks ning suhtlemiseks. Tema abil saab üles leida kadunud hingeosasid, teadvustada ja valgustada oma varju, vaigistada meelt ning teostada palverännakuid. Läbürint on hea vahend saada kontakti oma sisemusega ja tunnetada, mis just sel hetkel soovib välja tulla, kui kõnnid neid radu.

PÕHJALA SPIRAAL

Põhjala Spiraal on sisemaailmaga töötamise instrument, milles liigutakse vastupäeva, mööda spiraalset trajektoori – väljast keskmesse. Seda instrumenti on Shamaanid kasutanud meelte vaigistamiseks ja teadlikkuse enese keskmesse toomiseks, eluväljade info- ja energiate puhastamiseks. Põhjala spiraal on loodud järgides vertikaalseid loomisvägesid – vaimustavat ja kehastavat printsiipi. Ta on keha vaimustav, meelt kergemaks ja õhulisemaks muutev instrument. Samuti uue info allalaadimise ja kehasse kinnistamise vahend. Veel on tema praktilised väljundid seotud eluseadusega, mille järgi varjud (kalduvused, mis ei toeta elusust ja loomingulisust) meie teadvuses ei saa liikuda mööda kõverat trajektoori või kõveras ruumis. Siit ka tema meelt ja hinge puhastav toime.

HIGITELK

Higitelgi rituaal on indiaanirahva  iidne ja loomulik sisemaailma puhastamise, tervendamise ja tasakaalustamise protsess. See on iseendaga, maailmaga ja kõige olevaga laulmise, rääkimise ja palvetamisega sügava suhtlemise koht.